Новини

На Закарпатті будуть проводити зустрічі молоді для соціалізації ромської громади

Робота з батьками, школи для мам, зустрічі молоді та багато інших заходів: на Закарпатті стартує проект підтримки раннього розвитку та соціалізації дітей ромської громади.


Про це йшлося сьогодні, 29 жовтня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.

За словами Руслана Жиленка, представника Карпатського фонду, у межах цього проекту на Закарпатті підтримали 5 організацій, які працюють із маленькиим дітьми і з лікарями первинної ланки.

«Маємо декілька напрямків роботи проекту. Загалом на його реалізацію виділено 100 тисяч євро», – уточнив Руслан Жиленко.

«У нас є плани щодо створення школи молодої мами, також організуємо зустрічі представників ромської і неромської молоді для того, аби проговорити проблемні питання і налагодити діалог. .  Хочемо активізувати співпрацю лікарів сімейної медицини, працівників інклюзивного центру для того, аби з їхньою допомогою зайти в ромські громади на території Перечинської ОТГ з тим, аби дійсно провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків. Зараз багато проблем виникають через сприйняття ромських дітей  у навчальних закладах, часто причиною є те, що батьки не виконують своєї функції батьків. Будемо намагатися вплинути на ситуацію», – сказав Андрій Вишняк голова правління БФ Центр громадських ініціатив.

Детальніше про проект – згодом на Zaholovok.com.ua.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.