Новини

Закарпаття: 885 зошитів для ЗНО замовили угорською, а 1 - молдавською

Для Закарпаття було замовлено 23 054 тестових зошитів українською мовою (з усіх тестів), 105 російською, 885 угорською, 1 – молдавською, 19 – румунською.Про це повіжомили під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі.

Нагадаємо, мережа ОПОРА спостерігала за проведенням ЗНО з п’яти предметів: українська мова та література (дві сесії), іноземні мови, математика, історія України та біологія. Громадське спостереження охоплює усі 9 регіональних центрів оцінювання якості освіти та відбувається у 15 регіонах України.

Щодо роботи персоналу пунктів тестування, то спостерігачі відзначають високий кваліфікаційний рівень  уповноважених представників УЦОЯО, відповідальних за пункт тестування, інструкторів та чергових. Виявлені поодинокі і незначні випадки технічних помилок, як то не вкладення невикористаних бланків в зворотній сек’юрпак, або помилка при роздачі зошитів. Усі вони були вчасно виявлені та виправлені, що демонструє достатньо високий рівень підготовки осіб, які організовують роботу на пунктах тестування.

Фактів перешкоджання роботі спостерігачів на пунктах тестування не виявлено.

Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI LegacyAlliance).

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.