Новини

На закарпатській театральній сцені монологи читатиме вагіна

Режисер Джуліано ді Капуа - швейцарський італієць з петербурзькою пропискою - в співдружності з модельєром Лілією Киселенко створив своє прочитання великого театрального тексту, якому аплодували світові столиці від Лондона до Нью-Йорка.

 

П'єса Ів Инслер - продукт переробки більше двохсот інтерв'ю. Правда-матка виливається бурхливим потоком одкровень на слизьку тему. Але авторська воля прокладає жорстке русло для цих селевих вод розчулення і відчаю, переносячи "Монологи вагіни" з гетто психології і гінекології в Аркадію чистого мистецтва, не замутненого оскаженілим фемінізмом. І тому в західних постановках блищали Вайнона Райдер, Ингеборге Дапкунайте, Сельма Хейек, Вупи Голдберг, Гленн Клоз і Сьюзен Сарандон.

 

Байдужих немає. Будьякий глядач або сам є володарем «органу", що говорить», або стикався з ним не раз.

 

У "Монологах вагины" із суворою витонченістю викладають заповітне блискучі актриси: Марина Рокина, Ілона Маркарова, Наталія Парашкина, Олена Липец і Наталія Кудрявцева. Ветерани сцени і молоді зірки прекрасно справляються з непростим завданням. Соромливість поступається місцем правді, яка смішить, засмучує, шокує, зачіпає, і, зрештою, відмінно розважає.

 Якщо ви не бачили "Монологи вагины" - обов'язково сходіть. Не бачити їх хоч раз - волаюче несучасно!

 Квитки без комісії у касі театру або за посиланням — https://concert.ua/uk/event/monologi-vaginy-uzhhorod  

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.