Новини

На Воловеччині лісівникам провели семінар із сільського туризму

Такий навчальний семінар відбувся 12 квітня 2018 року в рамках проекту «Кваліфіковані лісівники - Кращі ліси» за фінансової підтримки Лісової Служби США, на запрошення лісівників ДП «Воловецький лісгосп». Семінар проводили Волошина Наталія, представниця ГО «ФОРЗА» і Оксана Будинська, власниця сільської садиби «Ставне 158», яка входить до 100 кращих садиб сільського зеленого туризму України. Окрім цього, І Наталія і Оксана є інспекторами з категоризації мережі «Українська гостинна садиба» Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.


 
Чому саме лісівники зацікавилися сільським туризмом? Справа в тому, що Воловеччина, як потенційно рекреаційна територія, і як лісовий район має доволі гарні можливості розвитку сільського туризму саме на базі основного свого ресурсу – лісів. Для цього, звичайно ж, слід не тільки створювати нові послуги у галузі туризму, але і забезпечувати гарну якість лісів і постійний лісовий покрив, що можна досягти з допомогою підходів наближеного до природи лісівництва.
 
У семінарі взяли участь також експерт ГО «ФОРЗА» з питань сталого лісогосподарювання Юрій Дербаль, головний спеціаліст відділу культури і туризму Воловецької районної адміністрації, Діана Грига, та заступник голови Воловецької селищної ради Сергій Грига, представник регіональної туристичної організації, Фсоціації еко-туризму України та Карпатського центру сталого туризму Валентин Волошин.
 
Довідково: Проект «Кваліфіковані лісівники - кращі ліси» реалізується в рамках і за фінансової підтримки Міжнародної Програми Лісової Служби Департаменту сільського господарства США. Метою проекту є (і) покращення спроможностей, зокрема, практичних знань та навичок лісівників-практиків та студентів-лісівників щодо багатофункціонального наближеного до природи ведення лісового господарства, його підходів та інструментів.  (іі) створення навчального середовища і розробка інструменту оцінки водозборів, та (ііі) розширення потенціалу  лісівничої та екологічної освіти лісівників у Карпатському регіоні України з використанням досвіду та знань Лісової Служби США.

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.