На вокзалі в Ужгороді затримали двох нелегалів з Індії

Двох громадян Індії затримали учора вдень прикордонники Чопського загону поблизу залізничного вокзалу Ужгорода.

Інформацію про них правоохоронцям надали оперативники, які повідомили прикордонний наряд про те, що двоє азіатів звертались до місцевих з проханням доправити їх до ділянки поблизу українсько-словацького кордону. Прикордонники зреагували миттєво і розшукали іноземців, які вже вишуковували спосіб дістатися кордону.

Затриманих індійців поміщено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Після з’ясування усіх обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Порушення або спроба порушення Державного кордону України», - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону. 

вокзалу міста Ужгород. Інформацію про них правоохоронцям надали оперативники, які повідомили прикордонний наряд про те, що двоє азіатів звертались до місцевих з проханням доправити їх до ділянки поблизу українсько-словацького кордону. Прикордонники зреагували миттєво і розшукали іноземців, які вже вишуковували спосіб дістатися кордону.

Затриманих індійців поміщено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Після з’ясування усіх обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Порушення або спроба порушення Державного кордону України».

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...