На Виноградівщині через святкування виникали проблеми із формуванням ДВК

ОВК №73 охоплює весь Виноградівський, частково Берегівський та Іршавський райони. Так склалося історично, що значна частина населення тут саме сьогодні святкують Великдень.

Як повідомили кореспондунте Ужгородського перс-клубу в ОВК, саме через це під час формування комісій, тут виникали певні проблеми. В угорськомовних селах люди стверджували, що зранку йтимуть до церкви, а відтак вдома чекатимуть гостей, тому цілу добу на дільниці членами комісій аж ніяк не можуть бути. Їх перекривали бажаючими з інших населених пунктів. Тож всі дільниці у повному складі запрацювали зранку о восьмій годині.

Тішаться омолодженню членів ДВК. Кажуть, що у порівнянні з минулими виборами, молодь стала більш активною і переймається долею Батьківщини. Проте, у молодих членів комісій та голів і секретарів дільниць виникає чимало робочих питань.

Так, станом на 15 годину видано 38451 бюлетень. Це – тільки 26, 40 відсотки. Зранку взагалі в ОВК хвилювалися, що явка буде критично низькою, проте після обіду люди активізувалися.  

Незвичний виборець прийшла у село Підвиноградів Виноградівського району: жінка показала членам комісії паспорт громадянки Росії. Позаяк вона є громадянкою іншої держави, у реєстрі виборців повідомили, що обирати Президента України вона не може.

Було й таке, що членам ДВК, котрі принесли додому хворій людині урну для голосування, не відкривали двері. Не вдалося потрапити в оселю і за третім разом.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання