Новини

На вихідних Закарпатський муздрамтеатр закриває театральний сезон

Закарпатський облмуздрамтеатр закриває 76-й театральний сезон: на вихідних на глядачів чекають кілька завершальних вистав, закриє сезон драма «Про що плачуть верби» Карпенка-Карого.


У суботу, 2 липня, на великій сцені зіграють  оновлені роботи: о 12.00 – музичну казку «Цвіт папороті» (режисер Анатолій Філіппов), а о 18.00 – безсмертну українську комедію «По ревізії» (режисер поновлення Михайло Фіщенко). Завершиться 76-й театральний сезон у неділю, 3 липня, о 18.00  музичною драмою І.Карпенка-Карого  «Про що плачуть верби» у постановці заслуженого артиста України Василя Шершуна.

Як зазначає директор і художній керівник Закарпатського муздрамтеатру Василь Марюхнич, цей сезон видався найскладнішим з усіх попередніх. Адже окрім епідемії ковіду, довелося долати наслідки і повномасштабної війни з Росією. Семеро працівників театру, серед яких і провідні актори, зі зброєю в руках пішли боронити незалежність нашої держави.

На великій сцені працівники плели маскувальні сітки. Велася велика робота із тимчасово переміщеними особами, для яких гралися безкоштовно вистави і проводилися різноманітні майстер-класи. Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв надав свій простір і для колег із Донецького академічного обласного театру з міста Маріуполя, які вже розпочали роботу в Ужгороді.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.