На Великоберезнянщині лісники вирощують дерева з Америки, Японії та Кореї

На Великоберезнянщині лісники вирощують дерева з Америки, Японії та Кореї

У Волосянківському лісництві ДП "Великоберезнянське ЛГ" функціонує унікальний розсадник посадкового матеріалу. У цьому розсадику ростуть різноманітні види дерев. Вони є унікальними, оскільки не поширені в Закарпатті. Завезені вони з Нової Зеландії, Північної Америки, Японії, Кореї. Лісівники постійно розширюють "географію" дерев.

"Лісовідновлення - це одне з основних завдань лісників Великоберезнянського лісгоспу. Певні обсяги лісу губляться під час пожеж, різних природних катаклізмів, антропогенного впливу. Професіоналам важливо зробити все можливе, щоб частка цінних лісів не падала, а суспільству - зміцнити у свідомості необхідність дбайливого ставлення до лісу, турботу про нього. Ми щодня працюємо над тим, щоб Закарпаття й надалі було "зеленим серцем" України. Ось сьогодні ми пересадили сіянці вирощені в перліті з насіння породи ялини канадської, на завтра теж є певний план роботи", - зазначив лісничий Юрій Іваник

Крім вирощування основних лісоутворючих порід ялиці білої, ясена, явора, силами працівників Волосянківського лісництва вирощуються інтродуценти, а саме: модрина японська, лібоцедрус, дугласія мензісія, ялиця бальзамічна голуба, сосна кедрова корейська, сосна румелійська та ялина колюча голуба.

Дані породи дерев є унікальними, оскільки не поширені в Закарпатті. Завезені вони з Нової Зеландії, Північної Америки, Японії, Кореї. Лісівники постійно розширюють "географію" дерев.

"З кожним роком ми намагаємося висаджувати нові види дерев, адже унікальні кліматичні умови і географічне розташування лісів Закарпаття дозволяють розводити найрізноманітніші види саджанців. А потім деякі з них можна вводити в наші посадки при створенні лісових культур або з них створювати чисті плантації," - додав лісничий Волосянківського лісництва.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання