На Ужгородщині розвивається мережа дошкільних навчальних

На Ужгородщині розвивається мережа дошкільних навчальних

Серед питань, які було винесено на обговорення учасників обласної селекторної наради, що відбулася минулого тижня, було питання розвитку мережі дошкільних навчальних закладів.

Що стосується Ужгородщини, то, як повідомив начальник відділу освіти та у справах національностей Іван Росоха,на території району функціонує 41 дошкільна установа комунальної власності та 3 навчально-виховні комплекси «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ст.» у селах Часлівці,Підгорб та Галоч. Дошкільною освітою охоплено більше 200 вихованців (82% дітей дошкільного віку),  що на 9% більше,аніж минулого року.

Навчально-виховний процес здійснюється в 11 дошкільних навчальних закладах з угорською мовою навчання, 29 – з українською мовою навчання, 2 – з українською та угорською мовами навчання.

На підставі рішення чотирнадцятої сесії шостого скликання райради «Про створення у районі навчально-виховних комплексів»,розпочато процедуру створення НВК у селах Вовкове, Верхнє Солотвино, Демечі, Нижнє Солотвино, Малі Геївці. Збільшується завантаженість діючих дитсадків. Чисельність дітей з розрахунку на 100 місць становить 114 проти минулорічного показника 105, - повідомляє Ужгородська РДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання