На Ужгородщині поліція зустрілась з мисливцями

У рамках проведення місячника добровільної здачі зброї, правоохоронці Ужгородщини зустрілись з мисливськими колективами та розповіли про правила поводження зі зброєю, наявність необхідних документів та дозволів на право зберігання та носіння мисливської вогнепальної зброї.

У неділю, 13 жовтня під час сезону полювання, в рамках проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів на території Ужгородщини, який розпочато з 1 жовтня 2019 року, працівниками сектору превенції Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській
області, інспектором з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Оксана Русин провела робочу зустріч у мисливських колективах ГО ТМР «Тиса» та ГО ТМР «Прикордонник», які діють на території району.

Під час зустрічі присутнім наголосили на необхідності дотримання правил поводження зі зброєю під час сезону полювання, використання ними належної їм зброї, наявності в них необхідних документів та дозволів на право зберігання та носіння мисливської вогнепальної зброї, яка перебуває у власності.

Також правоохоронці звернули увагу на недопущення фактів браконьєрства, надзвичайних подій та інших порушень полювання, за які передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Окрім цього, власникам мисливської зброї роз’яснено порядок здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів під час проведення місячника, а також звільнення від відповідальності у цьому випадку.

Нагадаємо, що місячник добровільної здачі зброї триватиме до 31 жовтня 2019 року.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання