На Тячівщині розпочинається масштабний ремонт автодоріг

Перші дорожні роботи в Усть-Чорнянському кущі на Тячівщині почалися в 2015 році. Протягом минулого року вдалося зробити суцільне асфальтне покриття від с.Красне до смт Дубове, відрізок дороги в Німецькій Мокрій, а також з’єднати лісовою дорогою Н.Мокру та Колочаву.


– Усі дороги, які ми відремонтували суцільним асфальтним покриттям, витримали сувору зиму, тому продовжимо такий же ремонт і цього року, – заявив голова ОДА Геннадій Москаль на нараді в Усть-Чорній. – Проектно-кошторисна документація на ремонт готова ще з минулого року, джерела фінансування визначені – це Державний фонд регіонального розвитку, районний та сільські бюджети, а також надходження від митного експерименту. Всього має бути зроблено понад 30 кілометрів  доріг від Красної до Німецької Мокрої із заїздом у Лопухово.

Сільради підпишуть договори із підрядниками і до початку фінансування з Державного бюджету дадуть свої кошти. Для масштабного ремонту доріг за півтора місяці на Тячівщині відкриють новий асфальтний завод, зараз підшуковуємо майданчик, куди завезуть обладнання. Роботи почнуться після Великодня, при цьому підрядні організації будуть рухатися назустріч одна одній із Німецької Мокрої та Красної. До фестивалю «Закарпатська свальба» у вересні дорога має бути повністю зроблена. Усть-Чорнянський кущ дотепер був одним із найдепресивніших на Закарпатті в плані дорожнього покриття, - повідомляє прес-служба ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання