На Тячівщині поліція з дітьми інтерактивно вивчає правила дорожнього руху

На Тячівщині поліція з дітьми інтерактивно вивчає правила дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху старший інспектор ювенальної поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області провела профілактичну лекцію в Буштинській школі. Діти навчалися за допомогою ігор, сценок та у веселій, невимушеній атмосфері.

Поліція Тячівщини провела урок із безпеки дорожнього руху для близько 200 учнів 3-6 класів Буштинської школи. Цей захід відбувся в рамках тижня безпеки дорожнього руху.

Старший інспектор Антоніна Маркітан розповіла дітям про дотримання правил безпеки дорожнього руху, наголосивши на важливості світловідбиваючих елементів на одязі й ранцях школярів, аби водії здалеку бачили дитину на дорозі.

Правоохоронець наголосила: аби діти не потрапили в біду на вулиці чи під час відпочинку, їм слід дотримуватися відповідних правил поведінки. Зокрема, старші діти за відсутності дорослих повинні наглядати за малечею, пояснювати їм, як вести себе на вулиці, в побуті, на природі тощо. Робота з дітьми відбувалася в яскравій, невимушеній атмосфери гри. Поліція побудувала роботу з учнями так, щоб кожна хвилина навчання для них була неповторною, цікавою та сповненою позитивних емоцій.

На завершення заходу директор Буштинської ЗОШ 1-3 ступенів подякував Антоніні Маркітан за цікаву й пізнавальну лекцію та запросив знову в гості.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...