На Тячівщині лікар вимагав від пацієнта 8 тисяч гривень хабара

На Тячівщині лікар вимагав від пацієнта 8 тисяч гривень хабара

Невропатолог Тячівської районної лікарні вимагав від свого пацієнта гроші за його госпіталізацію до неврологічного відділення і продовження групи інвалідності. Правоохоронці затримали лікаря при одержанні 8 тисяч гривень хабара у службовому кабінеті.

Працівниками прокуратури Закарпатської області спільно зі співробітниками Департаменту управління захисту економіки в області Головного управління Національної поліції викрито при одержанні 8 тис грн неправомірної вигоди лікаря-невропатолога неврологічного відділення Тячівської районної лікарні (ч. 3 ст. 368 КК України).

Як попередньо встановлено, вказану суму хабара медпрацівник вимагав та отримав від місцевого мешканця у своєму службовому кабінеті за госпіталізацію до неврологічного відділення райлікарні та за довідку про проходження лікування у вказаному відділенні з випискою для подальшого звернення у медико-соціальну експертну комісію (МСЕК) і продовження, на підставі вказаних документів, групи інвалідності.

Наразі вирішується питання про оголошення лікарю підозри у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди службовою особою. 

Разом з тим перевіряється причетність інших медпрацівників цього закладу до вчинення вказаного правопорушення, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...