На Тячівщині 15-річного школяра, який вбив свого однолітка, триматимуть під вартою

Прокуратура Закарпатської області, 10 квітня оскаржила до апеляційного суду Закарпатської області рішення суду першої інстанції, яким 14 - річному школяру, що підозрюється у вбивстві 15 - річного хлопця, змінено запобіжний вигляді тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.


Так, слідчим управлінням ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, здійснюється досудове розслідування у  кримінальному провадженні за фактом вбивства 15-річного юнака у с. Нижня Апша, Тячівського району.

Першочергова кваліфікація даного злочину за ч.1 ст.115 КК України -  умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині

5 квітня, прокуратура звернулась до суду з клопотанням про продовження строку тримання під вартою, проте слідчим суддею, відмовлено в задоволенні клопотання прокурора та змінено запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт (без застосування електронних засобів контролю), заборонивши йому залишати місце свого проживання.

Прокуратура, категорично не погоджуючись з таким рішенням суду, оскаржила його до апеляційного суду Закарпатської області, - повідомляє прес-служба прокуратури.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання