Новини

На трьох дільницях в Ужгороді підписували протоколи «майбутнім» числом, – ОПОРА

За даними Громадянської мережі ОПОРА, три дільничні виборчі комісії, ймовірно, пдіписали свої протоколи про підсумки голосування на дільниці не фактичним часом складання документу, а майбутнім числом. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ з місця події.


Зокрема, члени ДВК №210730, яка знаходиться в школі №3 в Ужгороді, почали підписувати виборчу документацію близько 21 години вже годиною 23:30. Ймовірно, щоб підписати сам протокол вже після півночі - в час, коли результати голосування де-факто складені ще в добу 22 листопада

Також, як зафіксував спостерігач ОПОРИ, який перебуває на Ужгородській міській ТВК, дільнична виборча комісія №210766, яка знаходиться на проспекті Свободи, 59, близько 21:30 привезла на ТВК протокол про підсумки голосування на дільниці. Однак на ньому є “майбутня” дата – тобто 23 листопада. Відтак у ТВК сказали членам ДВК прийти з документом після настання моменту, що зафіксований у протоколі.

Також протокол підписаний майбутнім числом зафіксував спостерігач ОПОРИ на ТВК. Протокол підписали члени ДВК №210719, що на вулиці Жатковича в Ужгороді. Зокрема в документі, який є в розпорядженні ОПОРИ, станом на 22:10 заповнили 23 листопада 00:32, - повідомляє ОПОРА.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.