На травневі вихідні в Ужгороді буде «Майся Фест»

На травневі вихідні в Ужгороді буде «Майся Фест»

«Майся Фест» - фестиваль правильного відпочинку для всієї родини, що вже втретє пройде 7-8 травня у Боздоському парку в рамках "Сакура фесту". Про подію розповів координатор фестивалю Сергій Денисенко."Захід позиціонують як фестиваль-пікнік чи фестиваль правильноговідпочинку для дітей та дорослих. Передбачено кулінарну частину фесту із здоровою їжею та не дуже :), вино, працюватиме велика дитяча зона з локаціями від дитячих таборів, мовних шкіл, розвиваючих центрів - такий собі "Майся фестик".  Будуть також спортивні змагання та показові виступи, задіяні у фестивалі і хенд-мейдери, причому, за словами Сергія Денисенка, не тільки з готовою продукцією, а й проводитимуть майстер-класи для всіх охочих.

Фестиваль "Майся Фест" проводять спільно із друзями  - "Рухом підтримки закарпатських військових", який матиме окрему локацію і проводитиме лотерею та збір коштів для підтримки військових у зоні АТО.

Організатори запрошують провести травневі вихідні на "Майся фест" і гарантують усім гарний настрій!

Також Сергій Денисенко розповів про ще один захід у рамках "Сакура Фест" - півфінальні ігри закарпатської ліги КВН, які відбудуться 28 квітня та 5 травня у ПАДІЮНі. За його словами, цього року трохи змінили схему сезону, додали імпровізації та цікавих моментів - щось від "Дня сміху", щось від КВНу. "Сезон обіцяє бути цікавим та насиченим, приходьте посміятися", - запросив Сергій Денисенко, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...