На території Закарпаття зросла загроза лісових пожеж

Внаслідок значного підвищення температури повітря на території Великоберезнянського району на Закарпатті зросла загроза виникнення пожеж в природних екосистемах, особливо в лісових масивах. У вихідні та святкові дні різко збільшується відвідування лісів населенням, що створює загрозу виникнення лісових пожеж.

Тому лісівники Великоберезнянщини закликають громадян утриматись від відвідування лісових масивів, повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Директор ДП «Великоберезнянське лісове господарство» Ольга Олень каже, що у зв’язку з цим,  колектив держлісгоспу звертається з проханням до жителів району по можливості  утриматись  від відвідування лісових масивів, а при його відвідуванні - дотримуватись «Правил пожежної безпеки в лісах України» - розводити вогонь лише у відведених для цього місцях, не кидати сірники чи недопалки де попало, а якщо ви зібрались додому то потрібно залити багаття водою та впевнитись, що воно згасло.

У випадку виникнення підпалів, загорань або лісових пожеж просимо  повідомляти за тел. 101 – Державна пожежна рятувальна частина,  23-6-87 ; 23-8-39 – ДП «В.Березнянське ЛГ».

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання