На Свалявщині у селі Дусино проголосували вже 210 виборців

Дусинська виборча дільниця, яка розміщена у старенькому сільському клубі, одна з понад 210, які входять до 70-го виборчого округу. На цей раз тут головує досвідчена Марія Василівна Поцко, яка свого часу довго працювала у тутешній сільській раді. Про це повідомляє кореспондент Ужгоросдького прес-клубу.

Обирати депутатів українського парламенту тут розпочали згідно закону, і вже за годину, о 9.00, тут свою позицію висловили 73 громадян. Першим голосував заступник голови ДВК Іван Сойма, якому часто доручають брати участь у відповідних кампаніях. За словами педагога-ветерана, ранкова активність сельчан -- на рівні середньої. Але вона має зрости посеред дня, як це було вже не раз, особливо під час останніх виборів Президента України. До речі, секретарем ДВК у Дусині -- молода Євгенія Ковач, випускниця географічного факультету УжНУ. 

За її словми, молодь села сподівається, що дострокові вибору у ВРУ нарешті стануть початком оновлення життя українців. Ось і приходять на виборчу дільницю, аби проголосувати за краще завтра.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання