На Свалявщині голосували троє жінок з однаковими іменами, прізвищами і по-батькові

У селі Дусино Свалявського району  голосували три землячки з однаковими іменами, по-батькові та прізвищами. Пишемо та розповідаємо про трьох Марій Василівних Поцко.

Різних вони соціальних статусів, різних вікових груп, неоднакові мають долі, мешкають у трьох протилежних кінцях цього середньостатистичного закарпатського села, яке фактично знаходиться якнайближче до центру Срібної землі. Але у серці мають любов до рідного краю, бажають розквіту закарпатській землі, вважають себе істинними патріотками-українками. 

Перша з них -- це досвідчений лікар М. В. Поцко (у дівоцтві Метенько), яка очолює амбулаторію загальної медицини сімейної практики в с. Росоші й одночасно підкладає плече колегам у сфері охорони здоров'я с. Березники. Друга М. В. Поцко (з дому Шипович) -- наразі пенсіонерка, але довго працювала у сільраді, тож цьогоріч стала фавориткою певної політичної сили, двічі працюючи у ДВК її головою. Тобто під час виборів президента весною та парламентських 21 липня ц. р.  Третя їхня тезкиня -- теж Марія Василівна Поцко (з сусідньої Броньки на Іршавщині), яку в Дусино привело кохання до легіня Михайла. 

Поки "трійця" дусинських тезкинь "голосувала" й "обирала", тобто бюлетені в урни з прізвищами кандидатів у депутати ВРУ та політпартіями "вкидала", ми тим часом спілкувалися із заступником голови дільничної комісії Іваном Соймою, учителем-ветераном, і недавньою випускницею географічного факультету УжНУ Євгенією Ковач (Павлович). Обоє в унісон підвердили: у Дусині дійсно голосують три Марії Василівни Поцко. А відтак ретельно проаналізували "дусинську" активність того "виборчо-липневого" дня, яка й хоча й не дуже втішила, однак зовсім і не розчарувала -- на дільницю прийшло 513 чоловік, що склало в межах 40 процентів від загального числа виборців цього окремо взятого села.


Отже, за кандидати в народні депутати Івана Дрогобецького (голова Полянської ОТГ) в Дусині проголосували 196 осіб, що й не дивно, адже він тут був і зустрічався з його мешканцями, оприлюднив свою програму, за рядками якої готовий був працювати на благо краян у стінах парламенту (після підрахунку даних у ЦВК в окрузі номер 70 він зайняв 2 місце, поступившись своєму колезі з Невицького на Ужгородщині  Михайлу Лабі, який балотувався з брендом "Слуга народу"). Між іншим, останній у Дусині набрав 109 голосів, Іван Балога "задовольнився" 61 прихильником. До того ж він також тут бував, та ще й разом з депутатом облради В. Скрипом (дружина останнього свого часу працювала  в амбулаторії Дусина). Стосовно партійних уподобань, то "Слуга народу" знайшов у Дусині 258 своїх прихильників, опозиційний блок "За життя" має 75 голосів, а "Батьківщина" -- 72.

Ось так у неділю голосували в с. Дусино. Що далі? Чому не всі прийшли до виборчої дільниці? Особливого секрету немає -- чотири-п'ять причини є головними: втома од виборів, апатія до тої чи іншої політсили, "небажання" голосувати за того чи іншого кандидата-мажоритарника, відпускний період і заробітчанство. Якби не ці чинники, то не тільки активність, але й результати були б іншими. Наразі депутатами на мажоритарних округах від Закарпаття стали: 68-й -- Роберт Горват, 69-й -- Віктор Балога, 70-й -- Михайло Лаба, 71-й -- Валерій Лунченко,м 72-й -- Василь Петьовка, 73-й -- Владислав Поляк. Ось вони, "слуги народу", які з іншими своїми колегами, президентом В. Зеленським, урядом поведуть Україну на прорив задля кращого національного майбуття.

Михайло ПАПІШ

Зображення користувача zaholovok.com.ua.

There is a okay offers as a narcotize seeking your team. zaholovok.com.ua
http://bit.ly/2NNGGIu

Зображення користувача GerryFlota.

Al THANI FOUNDATION
P. O. Box: 22466
Doha,
Qatar
Email: info@althanicharityfoundation.com
Website: http://www.althanicharityfoundation.com/

We work in nearly 120 countries. We serves people all over the world, regardless of your religion, your race, your ethnicity or your gender. We have over $900 Million U.S dollars fortune donate from our philanthropy family of Al Thani.

Feel free to fill our help form ( http://althanicharityfoundation.com/help-form/ ) for any assistance you might need, if you need money to start up your own business or fund to expand your business and project, if you are seeking for long and short loans and if you looking for help on charity donations on scholarship, debt relief, hospital medical bill relief and we also finance a project, events.

Contact us at info@althanicharityfoundation.com. We promise to be there for you always.

Hurry up be part of this benefit. We are called to serve the people in greatest ways, we are here to relieve people and to promote the transformation of their condition of life by healing the broken world.

Thanks

I will be looking forward to read from you

From
Mr. Azim Majid
Public Relation Manager
Al THANI FOUNDATION

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання