Новини

На сайті МВС запрацювала «мапа правопорушень»

З першого жовтня для відображення на електронній мапі щоденної інформації про зареєстровані правопорушення, які пов’язані з виборами народних депутатів в Україні, на сайті міністерства розміщено «Інтерактивну мапу зареєстрованих правопорушень».

У Міністерстві та обласних управліннях цілодобово працюють оперативні штаби. Вони збирають та аналізують інформацію про правопорушення, пов’язані з підготовкою і проведенням виборів.

На мапі відображаються повідомлення про кількість правопорушень під час передвиборчого процесу.

Інформація розподіляється по категоріях та регіонах. Існує два види правопорушень: «З ознаками адміністративних правопорушень» та «З ознаками злочину». Вони різняться кольорами.

Крім того, мапа містить інформацію про територіальні виборчі комісії – адресу, номер комісії. Як тільки у комісії з’являться номери телефонів, вони відразу будуть відображені на мапі.

Так, наприклад, станом на 3 жовтня на мапі розміщено інформацію про 1652 зареєстрованих правопорушення. За добу до органів внутрішніх справ надходить в середньому близько 100 повідомлень.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ відслідковує повідомлення про порушення під час виборів народних депутатів, які висвітлюються на веб-сайтах громадських організацій. У порівнянні з подібними інтерактивними мапами громадських активістів, МВС реєструє щоденно приблизно на 40-50% більше таких повідомлень та відпрацьовує їх відповідно до законодавства України.

Користування Інтерактивною мапою сприятиме формуванню об’єктивного погляду суспільства на перебіг подій, пов’язаних з Виборами-2012, - зазначають на сайті МВС.

Використовуючи «Карту», суспільство матиме змогу контролювати та оцінювати якість роботи органів внутрішніх справ на усіх етапах – від отримання заяви до винесення рішення.

Крім того, проект побудований на технології відкритого програмного продукту, який використовується у багатьох країнах світу для відображення на Інтернет-мапах повідомлень від населення, як про правопорушення, так і про надзвичайні події, кризи, екологічні та соціальні проблеми, - сайт Міністерства внутрішніх справ України.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.