На рахівському кордоні виявили майже 5 тисяч пачок цигарок

На рахівському кордоні виявили майже 5 тисяч пачок цигарок

Співробітники Державної прикордонної служби України проводять активні заходи, спрямовані на недопущення переміщення через кордон контрабандних товарів.


Так, учора ввечері отримавши інформацію про появу неподалік від кордону групи невідомих осіб, прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону негайно висунулись до вказаного місця.

В ході перевірки та пошукових заходів на даному напрямку  прикордонний наряд у горах неподалік селища Ділове Рахівського району виявив місце накопичення тютюнових виробів. В тайнику було 10 пакунків з сигаретами, замотаних у чорний поліетилен. У виявлених пакунках прикордонники згодом нарахували майже 4,7 тисяч  пачок тютюнових виробів без акцизних марок. Виявлений контрабандний тютюн було доставлено до прикордонного підрозділу.

Нагадаємо, що учора  прикордонники цього ж відділу у селищі Ділове виявили на території приватної садиби 2 тисячі пачок сигарет, покинутих  контрабандистами під час втечі від прикордонників, - пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання