Новини

На Рахівщині прикарпатець ледь не застрелив місцевого мешканця

Оператори лінії «102» отримали повідомлення від працівниці одного із закладів відпочинку у селищі Ясіня Рахівського району. Жінка розповіла, що між відвідувачами виник конфлікт, в ході якого один із чоловіків застосував зброю.


На місце події прибули співробітники місцевого райвідділу поліції та затримали стрілка і вилучили у нього пістолет.

Поліцейські встановили, що порушником є 24-річний мешканець сусідньої Івано-Франківщини. Чоловік відпочивав у закладі й раптом у нього виникла словесна перепалка із 23-річним місцевим жителем. Під час сварки фігурант дістав із сумки пістолет та кілька разів вистрілив у груди та шию опонента.

Потерпілого з місця події госпіталізували, його стан стабільний. 

Встановлено, що зловмисник стріляв із травматичної зброї, яка була належним чином зареєстрована. Стрілка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Поліція Закарпатської області 

Автор: Gabriella Rudenko
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.