На Рахівщині зловмисники погрожували лісовій охороні спалити хату

На Рахівщині зловмисники погрожували лісовій охороні спалити хату

На Закарпатті під час виконання свої службових обов’язків між лісовою охороною та головою Верхньоводянського низового  колективу розгорівся сильний конфлікт. 

Головним мисливствознавцем Володимиром Тафічуком було представлено голові Верхньоводянського низового колективу Василю Гудзю патрульну путівку № 28 від 03.11.2019 року, посвідчення головного мисливствознавця, єгеря та майстра лісу. Працівники державної лісової охорони запросили надати  відповідні документи, які надають право на полювання (журнал реєстрації виходу на полювання, посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини, ліцензія,  відстрільна картка та дозволу на зброю). На що голова Верхньоводянського низового колективу Василь Гудз заборонив мисливцям свого колективу надати будь які документи, які надають право проведення полювання на території держлісфонду.

У свою чергу особисто Василь Гудз почав себе неадекватно поводити погрожуючи підпалами будинків, обзиваючи нецензурними словами, також з їхньої сторони було проявлено агресивні дії які призвели до того, щоб головному мисливствознавцю Тафічук В.М. було вибито з руки Гудз Василем та Буташ Михайло Михайловичем  службовий фотоапарат дерев´яною палкою та спробували пошкодити фотоапарат ногами.

Пресслужба ЗОУЛМГ

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання