На Рахівщині за два дні висадили 100 тисяч дерев

На Рахівщині за два дні висадили 100 тисяч дерев

Уже цієї осені стартували акції з заліснення на території лісових масивів Ясінянського, Рахівського, Перечинського та інших лісгоспів. Не відстають і лісівники Великобичківського лісомисливгоспу. Саме лісівники виступають ініціаторами заліснення ділянок лісу, які були розроблені після заготівлі.

Зовсім нещодавно тут був хвойний ліс-лісові масиви Великобичківського лісомисливгоспу, але в боротьбі з стихіями природи - стовбуровим шкідником і буревієм він не встояв. Пні і тріска - все що залишилося на полі програної нерівній битви. Дерева без кори - як людина без шкіри.

Так тільки за два дні лісівники посадили дерев 100 тисяч дерев. Площа нового лісу, в основу якого лягли юні ялиці, буки, дуби і ясені, становить 20 гектарів. Сприяння природньому поновленню зроблено на площі 27,6 гектара і загальна цифра сягає майже 50 гектарів. Однак і це ще не кінець, адже акція ще продовжиться до середини листопада. І ще планується висадити 95 тисяч ялинок, ялиць, буків, кленів, ясенів та дубів.

Наступні кілька років лісівники будуть розчищати посадки від другорядних рослин. А на одинадцятий рік цю місцевість чекає рубка догляду. «Приблизно за пару десятиліть на місці посадки сформується молодий ліс, уже цілком привабливий для відпочинку, і здатний самостійно розвиватися без постійного догляду і втручання людини», - говорить інженер з лісових культур Великобичківського лісомисливгоспу Сергій Обриський, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...