На Рахівщині висадили 12 тисяч дерев

На Рахівщині висадили 12 тисяч дерев

Майбутнє лісу у руках шкільного лісництва. Саме з такими словами розпочали лісівники осіннє висаджування молодих саджанців смереки, бука, клена-явора та ясеня на території лісових масивів ДП «Рахівське ЛДГ».

18-19 жовтня акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулася в Богданському лісництві ДП «Рахівське ЛДГ», а вже сьогодні «зелена акція» стартувала на території Квасівського.

Так юними лісівниками під керівництвом старших колег було засаджено лісові ділянки площею 3 га, де висаджено 12 тисяч саджанців дерев основних лісоутворюючих порід.

«Щорічно двічі на рік – навесні та восени у нашому краї проходить екологічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» організована з Державного агентства лісових ресурсів та Закарпатського ОУЛМГ. У всіх районах проводиться висаджування дерев. Лісівникам Рахівського держлісгоспу постійно помагають у залісненні учні шкільних лісництв, деякі з яких є діти лісівників, а деякі планують і самі стати лісовими господарниками. Тільки разом ми зможемо зберегти і зміцнити «зелені легені» нашого краю. Адже роль лісів у нашому житті важко переоцінити – вони не тільки впливають на життєдіяльність людини, а й виступають гарантом екологічної безпеки», – розповів лісничий Богданського лісництва Микола Грапинюк.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання