На Рахівщині у селевий потік потрапило легкове авто

На Рахівщині у селевий потік потрапило легкове авто

Підняття температури та інтенсивні дощі спровокували танення снігу і сходження лавин у високогірних районах Закарпаття.

Над ранок 3 лютого у селі Білин на Рахівщині зійшов селевий потік, який перекрив трасу державного значення «Мукачево – Рогатин».

– Для розчистки дороги задіяна техніка Ясінянського держлісгоспу, автодорожники та бригада місцевих селян, – повідомляє Геннадій Москаль. – Незважаючи на попередження про неможливість руху, водій одного з легковиків, що стояли на трасі, спробував прорватися через затор і застряг. Силами важкої техніки автомобіль відбуксирували в безпечне місце, водія з пасажирами відігріли й напоїли гарячим чаєм. Станом на 8.30 селевий потік у Білині розчищений, рух автомобілів по трасі «Мукачево – Рогатин» відновлено.

Протягом минулої ночі на Рахівщині біля села Ділове та села Розтоки зійшли три снігові лавини, які частково перекрили автодорогу. На 8.00 п’ятниці снігові затори розчищені, автомобільний рух відновлено. В ніч на п’ятницю в річці Тиса почався льодохід. В окремих місцях висота льодових крижин сягала 3 – 4 метрів. У межах Рахова відбулося незначне підняття рівня води в Тисі. Загрози паводку поки що немає, рятувальники та водники слідкують за ситуацією.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання