На Рахівщині буревій повалив 71,5 гектара лісу

На Рахівщині буревій повалив 71,5 гектара лісу

Як повідомив директор ДП "Рахівське ЛДГ" Володимир Приступа, під владою стихії опинилися лісові насадження Говерлянського, Білотисянського, Щаульського, Устєріцького та Богданського лісництв. Найменший удар припав на Богданське лісництво.

Володимир Михайлович розповів, що в більшості своїй повалені дерева підійдуть на переробку. Завдання всіх служб підприємства в тому, щоб оперативно організувати розчистку всіх ділянок, поки деревина не втратить своїх якостей і не перетвориться на дрова. Упоратися треба за 2,5-3 місяці. Благо, зі збутом проблем немає. Залучити доведеться всю техніку та людей, партнерів, що надають послуги. Одним словом доведеться попрацювати на повну потужність.

Наразі працівниками держлісгоспу, згідно Санітарних правил України, проводяться санітарно-оздоровчі заходи з приведення постраждалих насаджень до належного стану. Уже розчищаються вітровальні ділянки та проводяться подальші обстеження пошкоджених ділянок лісу разом із представниками Закарпатського лісопатологічного пункту ДСЛЗП (Іванофранківськлісозахист) для визначення території лісових угідь, які будуть у найближчий час розчищені та засаджені молодими деревами вже наступної весни, - повідомляє прес-служба ЗОУЛМГ. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...