Новини

На посаду мера Ужгорода поки офіційно зареєстровано тільки два кандидати

Ужгородська міська виборча комісія вже зареєструвала кандидатами на посаду міського голови Сергія Ратушняка та Віктора Петрова. Охочі взяти участь у місцевих виборах і поборотися за крісло мера Ужгорода ще мають час подати документи для реєстрації до виборчої комісії до 24 вересня включно.

Про це у коментарі Zaholovok.com.ua повідомив громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Ярослав Гулан.

«Щодо офіційно зареєстрованих суб’єктів виборчого процесу, то у суботу в Ужгороді були зареєстровані перші претенденти на посаду Ужгородського міського голови: самовисуванець Сергій Ратушняк та кандидат від партії «Команда Андрія Балоги» Віктор Петров», – зазначив Ярослав Гулан.

«За інформацією спостерігачів ОПОРИ в Ужгородській міській виборчій комісії вчора, 22 вересня, збиралися реєструвати кандидатів від політичних сил і кандидатів на посаду міського голови. Однак, у засіданні була оголошена технічна перерва. Тому воно продовжиться сьогодні, відповідно сьогодні дізнаємося кого ще зареєстрували, а кого ні», – додав він.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.