На площі Народній в Ужгороді підняли прапор ЄС: вітають безвіз

На площі Народній в Ужгороді підняли прапор ЄС: вітають безвіз

Державний прапор України та прапор Європейського Союзу у зв’язку з відзначенням Дня Європи в Україні та засіданням Ради ЄС, де вирішувалося питання скасування візових вимог для наших співвітчизників, урочисто підняли сьогодні на флагштоках площі Народної в Ужгороді.

Саме в час, коли тривало підняття прапора в Ужгороді, Рада Європейського Союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України.

На площі Народній зібралася молодь із прапорами нашої держави та ЄС, голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль привітав усіх з Днем Європи в Україні, подякував європейським друзям за підтримку нашої держави, відзначив важливість рішень, які приймають сьогодні для нас у ЄС. Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс нагадав, яку ціну – людських життів – заплатила наша країна за інтеграцію в європейську спільноту, зокрема, спочатку на Майдані, а вже впродовж трьох років – у зоні бойових дій. Ужгородський міський голова Богдан Андріїв наголосив, що тепер світ для нас стане ще більш відкритим, але справжня європейська інтеграція залежить від запровадження європейських цінностей у нашій державі.

На урочистостях був присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, дипломати Генеральних консульств Словаччини та Угорщини в Ужгороді.

Право підняти над площею прапор України надали учаснику АТО ,старшому лейтенанту Андрію Акімову, нагородженому медаллю «Захиснику України». А прапор Європейського Союзу піднімали Геннадій Москаль, Михайло Рівіс, Богдан Андріїв та переможці Всеукраїнських предметних олімпіад Джесіка Німець і Андріан Лукач.   

17 травня запланована церемонія підписання рішення про надання Україні безвізового режиму президентом Європейського парламенту та представником головування у Раді ЄС, далі підписаний регламент має бути опублікований в офіційному віснику ЄС і через 20 днів після цього, орієнтовно 11 червня, безвіз набуде чинності, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...