Новини

На пішому переході зі Словаччиною службовий пес винюхав 100 тис. доларів у рюкзаку жінки

Вилучені кошти

На кордоні зі Словаччиною під час пішого переходу у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» 46-річна жінка із Закарпаття намагалася перенести у сумці 100 тис. доларів. Винюхав кошти службовий пес митниці Балу. Надати необхідні банківські документи для законного переміщення валюти жінка не змогла, тому 11,7 тис. доларів їй повернули, а решту вилучили до винесення рішення митниці.


Як у вівторок, 28 квітня, повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці, 46-річна жінка з валізою та сумками скористалася пішохідним переходом у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», щоб швидше пройти контроль та вирушити до Чехії, де вона проживає останні 8 років. Під час перевірки закарпатка сказала, що не має з собою цінних речей чи валюти.

«Та коли службовий пес за кличкою Балу обнюхав її сумки з речами та дав спрацювання, жінка знервувала та вирішила зізнатись, що переміщує валюту у розмірі 100 000 доларів США. Готівку знайшли у наплічнику серед особистих речей громадянки. Необхідних підтверджуючих банківських документів для законного переміщення валютних цінностей через кордон вона не надала», – поінформували митники.

На жінку склали протокол за порушення митних правил за ч. 1 ст. 471 Митного кодексу. 11,7 тис. доларів їй повернули, однак решту незадекларованих коштів (майже 4 млн грн за курсом НБУ) вилучили до винесення рішення митниці. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 20% від суми, що перевищує дозволені 10 тис. євро.

Собака Балу

 

Вилучені кошти

 

Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.