Новини

На перевалах та дорогах у Закарпатській області забезпечено проїзд

Снігоприбиральна техніка працювала всю ніч  – на перевалах та дорогах національного значення у Закарпатській області проїзд забезпечено. 


Про це повідомляють в пресслужбі Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. 

По 3 машини спецтехніки чергують на Яблунецькому, Абрамському та Ужоцькому перевалах, по 2  – на Латірському, і одна на Торунському. 

 Найбільше снігу випало на Яблунецькому перевалі, це дорога Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Ужгород. Тут висота снігового покриву сягнула 20 см. Торунський перевал по Р-21 Долина – Хуст теж засипало десятисантиметровим шаром снігу. 

 Впродовж минулої доби на дорогах області працювало 40 одиниць спецтехніки. На обробку покриття пішло 913 тонн солі та 414 тонн піщано-сольової суміші. Посипка проводиться для того, щоб сніг, що засипає дорожнє покриття танув, не утворювався сновий накат. Також проводимо очистку від снігової каші. 

 По області місцями йде сніг, синоптики ж попереджають про різке зниження температури. 

 За прогнозами центру гідрометеорології у Закарпатській області, через надходження арктичної повітряної маси 16-19 січня вночі очікується до -16°, в горах місцями до -18° морозу. Денна температура опуститься до -10°, в горах місцями -16° морозу. 

 Може сніжити, а на дорогах буде ожеледиця. На високогір’ї складні відкладення ожеледі та паморозі (І рівень небезпечності, жовтий). 
 У зв'язку з цим дорожні служби працюють над недопущенням застою води на кромках проїзних частин доріг, розчищають від снігу узбіч та заїзні кармани та посадкові майданчики й автобусні зупинки.   

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.