На Перечинщині провели перший етап військово-патріотичної гри «Сокіл»

На Перечинщині провели перший етап військово-патріотичної гри «Сокіл»

Днями у Перечині провели І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), метою якої є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

До складу журі у відбірковому етапі запросили прикордонників Чопського загону та Західного регіонального управління. Разом з іншими правоохоронцями, рятувальниками обласним центром зайнятості, прикордонники визначали найбільш підготовлених юнаків та дівчат, які згодом представлять свій район та обласному та всукраїнському рівні.

Чотири десятки школярів з міста Перечин, сіл Сімер та Сімерки змагалися у майстерності, винахідливості, ерудиції, фізичній та військовій вправності у різноманітнихих видах змагань. Під час вишколу прикордонники розповіли дітлахам про військову службу, про те, як охороняють державні рубежі, як затримують правопорушників, виявляють контрабанду тощо.

Також молоді було цікаво послухати, як стати прикордонником та які вимоги висуваються до охочих стати на захист кордонів нашої держави. Юнаки та дівчата обіцяли докласти максимум зусиль для перемоги, а прикордонники запевнили, що вболіватимуть за них та у майбутньому з радістю приймуть у велику прикордонну родину.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання