На одній з багатоповерхівок у Мукачеві розпочали ремонти даху

На одній з багатоповерхівок у Мукачеві розпочали ремонти даху

Одним з пріоритетних завдань міської ради є капітальний ремонт покрівель багатоповерхових будинків, які протягом багатьох років знаходяться у вкрай незадовільному стані.

Під час сезонних опадів дахи протікають, що призводить до некомфортного проживання та значних матеріальних збитків жителів таких будинків. Днями розпочато роботи з проведення робіт капітального характеру по вул. Свято-Михайлівська,35.

Міська рада виділила 1 млн. 260 тис. гривень на капітальний ремонт даху багатоповерхівки. Загальна площа покрівлі, яку буде замінено складає 1123 метрів квадратних. Результат проведення ремонтних робіт: влаштування нового рубероїдного покриття, ремонт кладки та штукатурення димо-вентиляційних каналів, влаштування примикань до парапету, димовентиляційних каналів, сходової та мусоропроводів, заміна водостічних лійок та встановлення аераторів, заміна оголовків димовентиляційних каналів з бетону та листової сталі парапетів, влаштування стійок для прокладання мереж( кабелів зв'язку та інтернет).Роботи мають завершитися до жовтня поточного року.

Мукачівська міськрада

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання