Новини

На Мукачівщині попрощалися з 22-річним Захисником Миколою Кузнецовим

Чоловік повернувся із Чехії, щоб піти на війну

29 лютого в селі Софія на Мукачівщині попрощалися з 22-річним полеглим мукачівцем Миколою Кузнецовим. Про це поінформували у пресслужбі міської ради. 


Як повідомляється, минулого року загиблий Герой був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

Микола навчався в Мукачівській ЗОШ №10, згодом у аграрному ліцеї імені Михайла Данканича. Був призваний на строкову військову службу до батальйону оперативного призначення Національної гвардії України.

Чоловік добровільно пішов захищати країну 2 березня 2022 року. Аби обороняти Україну він повернувся із заробітків із Чехії.

У загиблого військового залишилася молода дружина з якою він одружився під час війни

Військовий служив у складі 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади в самохідному артилерійському дивізіоні. Згодом – в одній з військових частин 12 бригади спеціального призначення «Азов».

Брав участь разом з побратимами у наступі на Херсон, тримав оборону Соледара. У жовтні 2022 року під час виконання завдання отримав бойове поранення, після лікування знову повернувся на бойові позиції.

Захисника поховали в рідному селі його батьків

Навесні 2023 року Микола Кузнецов нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

Під час війни Микола одружився, чоловіка не дочекалася молода дружина.

Родина, друзі та побратими провели полеглого Героя в останню дорогу. З ним попрощалися у рідному селі батьків Миколи.

Щиро співчуваємо родині та близьким полеглого Героя!

Прощання з Воїном

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.