Новини

На Мукачівщині викрили підпільних цех з фальсифікованим алкоголем

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та слідчі поліції області викрили підпільних цех, звідки вилучили спиртовмісної продукції на 450 тисяч гривень. За даним фактом проводиться досудове розслідування.


Поліцейські провели санкціонований обшук та виявили підпільний цех, де знаходилося 16 пластикових та металевих єдностей з речовиною коричневого кольору із різким запахом спирту загальною ємністю 5 900 літрів та 200 скляних пляшок по 0,5 літра з прозорою речовиною з різким запахом спирту без марок акцизного податку України.

Попередня сума вилученої продукції становить близько 450 тисяч гривень. 

За даним фактом в поліції проводять досудове розслідування за ч.2 ст.199 Кримінального кодексу України, тобто виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут марок акцизного податку в особливо великому розмірі. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення можливих спільників, причетних до вказаного кримінального правопорушення. Слідство у справі триває.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.