Новини

На Міжгірщині після визиту спеціальної комісії все ж виявили COVID-19

На Міжгірщині після визиту спеціальної комісії все ж виявили COVID-19

На Міжгірщині вперше зафіксували випадок зараження коронавірусної хвороби. Так, згідно з даними опублікованими Закарпатським обласним центром громадського здоров'я  7 травня, в районі підтверджено перший випадок зараження на COVID-19.

Нагадаємо, саме Міжгірськиий останній з районів Закарпатської області, де до сьогодні не було зафіксовано та лабораторно підтверджено коронавірусної інфекції. Хоча всім відомо, що  саме серед мешканців Міжгірського району дуже багато заробітчан, які традиційно перед пасхальними святами  повертаються додому.

5 травня  туди виїхала спеціальна  мобільна група для дослідження «феномену»  стійкості Міжгірщини перед COVID-19

«Райони біля Міжгір’я теж мають небагато хворих: Воловецький - 7, Свалявський -  5. Ми вивчали інші обласіт з гірськими районами, там теж є такі випадки. Кажуть, що міжгірці свідомі і дотримувалися самоізоляції. Враховуючи ситуацію, сьогодні в район виїхала мобільна група у складі якої і головний епідеміолог області. Хочуть подивитися на місці, яка там ситуація»,  - сказала тоді  на брифінгу Галина Сітник, керівниця ДУ "Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ".

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.