На митному пості «Тиса» вилучено парфумів «ZARA» на 17 тисяч

На митному пості «Тиса» вилучено парфумів «ZARA» на 17 тисяч

Завдяки недобросовісному українцю, який нещодавно  незаконно намагався перевезти товар через митний пункт «Тиса», Закарпатська  митниця  поповнилася парфумами іспанського виробництва відомого бренду «ZARA».

Як форму проходження митного контролю громадянин України обрав «червоний коридор». У митній декларації українець, власник авто «Mercedes-Benz 316 CDI»,  зазначив паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу з особистими речами. При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості вказані в декларації та заперечив наявність у нього будь-яких інших товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

У ході митного контролю транспортного засобу, крім особистих речей, митники виявили не вказаний в митній декларації та не заявлений при усному опитуванні товар. Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковом письмовому декларуванню та оподаткуванню. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних набори парфумів вилучено до рішення суду, інформує Закарпатська митниця Держмитслужби

Нагадаємо, Закарпатські митники конфіскували 213 контрабандних ковбас


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання