На місцеві вибори ОБСЄ направить 700 спостерігачів

Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ відкрило 9 вересня у Києві офіс для спостереження за виборами в Україні 25 жовтня. Про це засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України заявила голова місії БДІПЛ/ОБСЄ Каетана де Зулуєта, повідомляє Укрінформ.

"Сьогодні Бюро демократичних інститутів і прав людини відкрило свій виборчий офіс з метою спостереження за місцевими виборами в Україні 25 жовтня. Я є керівником основної команди, яка знаходиться в Києві і складається з 16 експертів з різних держав-членів ОБСЄ. Наступного тижня до нас приєднаються довгострокові спостерігачі, які працюватимуть в усіх регіонах, де будуть проходити вибори", - сказала де Зулуєта.

Вона поінформувала, що БДІПЛ/ОБСЄ зробило запит на 100 довготермінових спостерігачів, а також планує звернутися до держав-членів, щоб вони надали ще 600 короткострокових спостерігачів, які моніторитимуть  процес виборів 25 жовтня.

Голова місії зазначила, що ОБСЄ/БДІПЛ не завжди спостерігає за місцевими виборами у державах-членах.

"Але під час місії з оцінювання потреби, яка проходила раніше, всі зацікавлені сторони, з якими ми зустрічалися, наполягали на тому, що міжнародна присутність під час цих виборів буде дуже важливою", - повідомила вона.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання