В Берегові одним із перших проголосував колишній нардеп Іштван Гайдош

На одній із найбільших дільничних комісій в/о 73 з центром у м. Виноградів під номером 669, яка "розквартирована" у Будинку культури Берегова, особливого пожвавлення не спостерігається, чому свідчить кількість голосуючих на 10 год. -- усього 146 берегівчан прийшли висловити свою позицію стосовно виборів депутатів і політичних партій у ВРУ.

Голова комісії В'ячеслав Шалигін, який уже 12-й раз виконує цю важливу місію, зауважує: загалом на території дільниці зареєстровано 2214 виборців, 9 з них голосуватимуть удома. Секретарем комісії працює Тетяна Байкова, яка також не є новачком у цій суспільно- важливій справі.

 Ця берегівська дільниця примітна тим, що тут, як правило, голосує т.зв. берегівський істеблішмент, зокрема, колишній двічі депутат ВРУ й екс-міський голова Іштван Гайдош (на цей час він із сином уже відвідав дільницю та зробив свій вибір), нинішній мер Берегова Золтан Бабяк, депутати облради минулих скликань Василь Печора, Михайло Лакатош, низка нинішніх берегівських міських обранців. Загалом вибори тут проходять під опікою 15 членіа ДВК і 9 спостерігачів.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання