На Красному полі вшанували полеглих за Карпатську Україну січовиків. ФОТО

На Красному полі вшанували полеглих за Карпатську Україну січовиків. ФОТО

Сьогодні виповнюється 77 з того часу (15 березня 1939 р. ), коли в Хусті новообраний парламент проголосив самостійність Карпатської України. Прийнятий парламентом Конституційний закон визначав назву держави  - Карпатська Україна. Державною мовою затверджувалася українська. Символіка держави - синьо-жовтий прапор та герб (тризуб). Президентом Карпатської України було обрано отцяАвгустина Волошина.

Керівництво області та міста взяли участь у вшануванніпам’яті полеглих у битві на Красному полі, що на Хустщині. 77 років тому ціною тисячі життів доводилася мужність і нескореність закарпатців, які стояли за свою гідність і свободу.

 «Сьогодні важлива дата в історії не лише Закарпаття, а й всієї нашої держави – відзначення 77 річниці проголошення Карпатської України, - каже голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль. - Саме 15-го березня 1939 року закарпатці вписали свою сторінку до літопису державотворення незалежної України. На цій землі боровся наш народ, убираючи у груди дух єдиної незламної нації. Тому вклоняємось сьогодні захисникам славетної Карпатської України”.

 На завершення над Красним полем линула молитва за душі тих, хто 1939 року віддав життя на захист свого краю.

За інформацією Відділу комунікації ГУНП в Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання