Новини

На Красії відбулося виїзне засідання комісії з питань туризму та рекреації Закарпатської облради

1 лютого 2021 року відбулося перше виїзне засідання комісії з питань транскордонного співробітництва, туризму та рекреації Закарпатської обласної ради (голова Кіш М.М.). Місце зустрічі Костринська ТГ, село Вишка, гірськолижний курорт Красія. Депутати, керівництво управління туризму ЗОДА, керівництво Костринської ТГ, представники поліції, МНС, місцевих підприємців обговорили питання і проблеми з питань безпеки, екології.


Без співпраці бізнесу, правоохоронних органів, влади та громад туризму в Костринській ТГ не бути. Ментально не усі готові це розуміти та підтримувати. Попереду у цьому ключі ще багато треба зробити. Успішних кейсів, з яких можна взяти приклад, не так вже і багато, однак взаємодія просто необхідна. Потрібно розуміти, що перешкоджання процесів туризму через блокування бізнесу та нерозуміння громади – дорога у прірву і, відповідно, занепад.

Через місяць нова зустріч -  зі сформованою робочою групою над подоланням бар’єрів непорозуміння та спільною метою – безпечним, комфортним, вигідним та сталим туризмом, який наповнює бюджет, дає робочі місця та створює попит на якісні послуги.

Фото

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.