На кордоні зі Словаччиною знову затримали контрабандні сигарети

Два випадки незаконного переміщення цигарок через кордон попередили за останню добуп рикордонники у пункті пропуску «Ужгород».

Так, учора ввечері під час спільного з митникамиогляду легкового автомобіля «FordMondeo» правоохоронці виявили2040 пачок контрабандних цигарок «Rothmans»та «PhilipMorris». Тютюнові вироби були ретельно приховані від контролю у конструктивних порожнинах лівого та правого порогів, задніх підкрильниківавтівки та у порожнині багажного відсіку. Проте, навіть така «винахідливість» не допомогла угорцю перехитрити прикордонний наряд, який уміло завадивспробі незаконного  збагачення. Військовим довелось демонтувати задні та запасне колеса, щоб отримати доступ до тайників.

Як результат, 31-річний іноземець залишився без легковика 2004 року випуску  та без прихованих у ньому цигарок. Їх на кордоні вилучили та оцінили на загальну суму понад 80 тисяч гривень.

Уже за декілька годин, прикордонники виявили ще один легковик з аналогічною «знахідкою». Цього разу,  у запасному колесі легкового автомобіля «Опель» наш співвітчизник намагався перевезти 205 пачок сигарет. Наразі сума оцінки контрабандного тютюну встановлюється, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...