На кордоні зі Словаччиною затримали групу нелегалів

На Великоберезнянщині до поліції надійшло повідомлення від працівника прикордонної служби про те, що прикордонний наряд потребує допомоги поліції для затримання правопорушників.

З’ясувалось, що невідомі громадяни намагалися незаконно перетнути кордон, та побачивши наряд прикордонників, почали утікати у невідомому напрямку. Для припинення правопорушення працівниками прикордонної служби було здійснено попереджувальні постріли у повітря, після чого, 23 нелегальні мігранти були затримані відповідно до чинного законодавства. Станом на тепер анкетні дані порушників та їх громадянство встановлюються. В той же час, тривають слідчі дії зі встановлення місця перебування ще трьох невідомих громадян, яким вдалося втекти з місця події. 

За фактом незаконного переправлення осіб через держкордон, у поліції відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 332 Кримінального кодексу України. У справі тривають пошукові заходи. 

Нелегальних мігрантів тим часом доставлено до прикордонного відділу смт Великий Березний для проведення фільтраційних заходів, - повідомляє поліція.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання