На кордоні зі Словаччиною у двох автомобілях знайшли контрабандні сигарети

На кордоні зі Словаччиною у двох автомобілях знайшли контрабандні сигарети

На КПП «Малий Березний», що на українсько-словацькому кордоні, громадяни Чехії на двох авто намагалися провезти через кордон контрабандні сигарети.

 Під час перевірки обох автовобілів у правоохоронців виникли підозри щодо можливого використання їх з метою протиправної діяльності, то ж до огляду залучили службового собаку. Чотирилапий помічник дав спрацювання на два легковики. В обох випадках службовий пес, навчений на пошук тютюну, не помилився.

У першому з автомобілів, «Audi» 2002 року випуску, прикордонники разом з митниками виявили 267 пачок сигарет різних марок. Їх приховали від контролюу конструктивних порожнинах багажного відсіку, салону та під передньою панеллю легковика.

За десять хвилин правоохоронцівідшукали сховок з тютюновими виробами і в іншій автівці. 306 пачок сигарет різних марок порозкладали невеликими партіями по різним місцям легкового автомобіля «Mercedes» 1997 року випуску:  у передній панелі, за відсіком для рукавичок, під заднім сидінням, в акумуляторному відсіку та у конструктивних особливостях багажного відсіку.

У встановленому законодавством порядку обидва легковики та виявлені у нихтютюнові вироби вилучено співробітниками ДФС. Загальна сума оцінки транспортних засобів та сигарет склала понад 106 тисяч гривень, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання