На кордоні затримали контрабанду цигарок на 335 тис грн

На кордоні затримали контрабанду цигарок на 335 тис грн

На вихідні прикордонники служби «Дякове» Мукачівського загону зафіксували дві спроби незаконного переміщення через кордон контрабандних цигарок. Загальна сума контрабанди склала 335 тисяч 186 гривень.

До пункту пропуску “Дякове” на виїзд із України прибув вантажний автомобіль марки “Івеко”, водієм якого виявився громадянин Хорватії. Він прямував із Російської Федерації до Хорватії без вантажу. 

Під час огляду прикордонники спільно із митниками виявили 210 пачок цигарок, які водій намагався сховати у спальному матраці. Цигарки вартістю 2 тисячі 515 гривень та авто, яке оцінили у 87 тисяч 868 гривень вилучили, їх загальна вартість склала 90 тисяч 383 гривні.

До цього ж пункт пропуску трохи пізніше прибув автомобіль “Scania”. Водієм авто виявився громадянин Сербії, він теж намагався приховати у своїй вантажівці цигарки. Під час здійснення поглибленого огляду прикордонники спільно з митниками в ніші під центральним речовим ящиком, який знаходиться у кабіні водія, виявили 200 пачок контрабандного тютюну, доступ до якого став можливий лише після демонтажу речового ящика та зняття обшивки підлоги, яка закривала вхід до ніші.

Цигарки вартістю 2 тисячі 100 гривень та авто вартістю 242 тисячі 703 гривні, як і у попередньому випадку, вилучили. Загальна сума контрабанди склала 244 тисячі 803 гривні, - повідомила прес-секретар начальника Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання