На кордоні з Угорщиною затримали жінку з 5-річним хлопчиком, у яких були підроблені документи

Уночі прикордонники Чопського загону під час оформлення потягу «Чоп- Загонь»затрималижінку зп’ятирічним хлопчиком, які у пошуках кращого життя прямували до Відня. На контроль подорожуючі подали паспорти громадян Греції.

Під час перевіркидокументів у прикордонного наряду виникли сумніви щодо їх дійсності.Мандрівників було запрошено до відділення «Чоп»,де з’ясувалось, що документи не відповідають встановленому зразку, а у затриманих виявили ідентифікаційні картки громадян Туреччини.

Підробленіпаспорти вилучили та передали співробітникам слідчо-оперативної групи Нацполіції. Правопорушниківбуде притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України. Окрім того, на адресу слідчого відділу Ужгородського РВП ГУНП в Закарпатській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченогоч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання