На кордоні з Угорщиною затримали два партії контрабандних сигарет

Два випадки контрабанди сигарет через українсько-угорський кордон виявили сьогодні вранці прикордонники у  пункті пропуску «Тиса».

Ссховок з цигарками правоохоронці виявили улегковому автомобілі «Audi», що прямував на виїзд з України.Під час перевірки  автівкиприкордонники помітили підозрілий отвір у багажному відділенні. Отож, вони вирішили поглиблено оглянути транспортний засіб івиявилиу паливному баку 210пачоктютюнових виробів «Rothmans». Згодом, ще 200 пачок цигарок «PhilipMorris»військові відшукали у запасному колесі.

Протиправні наміри 36-річного закарпатця призвели до того, що він залишився і без цигарок, і без легковика. Відповідно до чинного законодавства, автомобіль «Audi» 1998 року випуску та 410 пачок сигарет на кордоні було вилучено. Сума оцінки конфіскату склала понад 50 тисяч гривень.

За декілька годин ще одну партію контрабандного тютюну прикордонники виявили у мікроавтобусі «Фольксваген». Від прикордонно-митного контролю 810 пачок цигарок «Rothmans» намагались приховати у стелі, акумуляторному ящику та у правому порозі транспортного засобу. Наразі встановлюється оцінка вартості мікроавтобуса та тютюнових виробів, які також будуть вилучені фіскалами, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання