На кордоні з Угорщиною зафіксували три спроби незаконного вивезення дітей за кордон

На КПП «Тиса, що на українсько-угорському кордоні, спершу на виїзд з України прибула 30-річнатернополянка, якапрямувала до Італії разом з 14-річною дівчинкою. На контроль разом зпаспортамижінкапред’явила заяву відматері про згоду на вивіз дитини за кордон, начебто засвідчену уконсульстві України в Мілані. Однак, під час поглибленоїперевірки документа прикордонники встановили, що заявусфальсифіковано.

За годину у тому ж пункті пропуску виявили ще один підроблений документ. Цього разу на виїзд з України разом з дванадцятирічним сином прямував 37-річний буковинець. Під час перевірки наданих на контроль документів прикордонники встановили, що заяву матері на виїзд дитини було отримано незаконним шляхом.

Увечері того ж дня під час перевірки документів пасажирів рейсового автобуса, що прямував до Італії, прикордонний наряд знову виявив підробку. Семирічного сина без згоди матері намагався вивезти за кордон 39-річний житель Івано-Франківська. Як і в обох попередніх випадках, у документі  виявили підробки.

За усіма фактамиприкордонники надіслали до Ужгородського РВ поліції ГУНП у Закарпатській області повідомлення про виявлення можливих кримінальних правопорушень за ст.358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».Неповнолітнім громадянам України, яких намагались незаконно вивезти за межі України, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Після завершення процесуальних заходівдорослі з дітьмивибули з пункту пропуску у супроводі співробітників Національної поліціїдля надання пояснень та проведення подальших слідчих дій.

У зв’язку з цим, Чопський прикордонний загін звертається з проханням до усіх громадян, які планують подорожз неповнолітніми, відповідально ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей, а також не намагатися перетинати кордон за підробленими документами, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання