На кордоні з Угорщиною працює перший спільний контактний пункт

На КПП «Захонь» із січня цього року діє перший прикордонний спільний контактний пункт.

У рамках інтегрованого управління кордонами Державна прикордонна служба України продовжує активно розвивати мережу спільних контактних пунктів

«Це дає нам можливість разом з іноземними партнерами своєчасно реагувати на обстановку, координувати спільні дії і операції, а також оперативно вирішувати питання перетину кордону, в першу чергу в інтересах простих громадян», - зазначив під час Міжнародної конференції країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами у Львові Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко.

Минулий рік був дуже плідним в цьому напрямку, зокрема були підписані протоколи з угорськими, білоруськими та молдавськими колегами про створення спільних пунктів обміну інформацією.

Як результат вже в січні цього року очільники прикордонних відомств України та Угорщини урочисто відкрили перший на українсько-угорському кордоні контактний пункт «Захонь».

Крім того, два таких пункти є на українсько-польській ділянці і ще один на кордоні з Румунією, - повідомляє Державна прикордонна служба. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...