На кордоні конфіскували автівку

Сьогодні вночі у пункті пропуску «Тиса» прикордонники виявили мікроавтобус «Мерседес» української реєстрації,  який незаоконно намагався ввезти на територію України наш співвітчизник, інформує  прес-служба Чопського прикордонного загону.

Під час перевірки транспортного засобу та документів на нього у правоохоронців виникли сумніви щодо законності підстав його ввезення. Відтак, прикордонниками було ініційовано поглиблену перевірку мікроавтобуса та виявлено ознаки, які вказували на те, що ідентифікаційне позначення кузова та номерних агрегатів виготовлені кустарним способом, а техпаспорт транспортного засобу підроблено.

Отож, транспортний засіб затримано, а далі його долею будуть займатись експерти Національної поліції з подальшим вирішенням питання про притягнення до кримінальної відповідальності за статтею 290 «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» та Стаття 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їхній збут, використання підроблених документів».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання